Menu

De peste 12 ani, Revlaco-Toyota Suceava comercializeaza si repara vehicule Toyota in Suceava si judetele limitrofe Botosani si Neamt.Centrul nostru de vanzari si service,este unul construit conform standardelor Toyota si este in Localitatea Scheia, la doar 3 km de Suceava, cu o deschidere generoasa la DN 17, legatura rutiera cu Transilvania, fiind astfel foarte facil clientilor nostri.
 
Personalul nostru calificat si pregatit in spiritul Toyota este nerabdator sa imparta cunostintele si entuziasmul cu dumneavoastra. Va incurajam sa navigati pe noul nostru site, pentru a vedea cele mai noi modele Toyota, pentru a programa un test drive sau sa descoperiti optiuni pentru finantarea ideala a companiei dumneavoastra, prin programul Toyota All Inclusive.
In cadrul centrului nostru de retail, prin departamentul de service, cu dotari de utima generatie, oferim o gama larga de reparatii, de la mentenanta anuala a masinii dumneavoastra, pana la reparatii motoare si reparatii din accidente.
 
La Revlaco-Toyota Suceava satisfactia clientului este pricipalul obiectiv. Toti angajatii nostri au inteles ca grija fata de client este esentiala si odata ce ne-ati vizitat dorim cu totii sa va oferim o experienta aparte.
Va rugam nu ezitati sa ne vizitati.Vom fi la dispozitia dumneavoastra.
 
Denumirea completa a societatii: SC REVLACO MOTORS   SRL
Adresa Sediu Social:   Str. Humorului, Nr. 76A, Loc Scheia, Jud Suceava
Nr inreg. Reg. Comertului:    J33/337/2003
CUI:    RO15380374
Capital social:    14.000 RON
 
Va invitam sa faceti cunostinta cu Echipa Revlaco-Toyota Suceava:

 


Director General 

Vlad Rebenciuc

Director General

vlad.rebenciuc@suceava.toyota.ro

0744 789 607

Vanzari 

Iulian Vitega

Director Vanzari

iulian.vitega@suceava.toyota.ro

0752 199 915

Service 

Sorin Negrea

Director Service & Customer Relations Executive

sorin.negrea@suceava.toyota.ro

0747 119 992

Razvan Aciubotaritei

Consilier Service & Mecanica

razvan.aciubotaritei@suceava.toyota.ro

0747 115 518

Manuel Pelin

Consilier Service & Mecanica

manuel.pelin@suceava.toyota.ro

0747-199990

Dan Sofian

Consilier Tinichigerie - Vopsitorie

dan.sofian@suceava.toyota.ro

0746 203 000

Piese de Schimb 

Marius Sava

Responsabil Magazie & Asistent Piese de Schimb

marius.sava@suceava.toyota.ro

0744 332 220

Vladut Ciobanu

Consilier Piese de Schimb

vladut.ciobanu@suceava.toyota.ro

0742-200775

Financiar

 

Melania Duzinschi

Contabil

melania.duzinschi@suceava.toyota.ro

0230-524175

Dumitrita Nuca

Casier

dumitrita.nuca@suceava.toyota.ro

0230-524175

Logistica & Rent-a-Car 

Costica Mireuta

Logistica & Rent-a-Car

costica.mireuta@suceava.toyota.ro

0744 479 999